27 січня 2023 року

День Героїв Крут

     29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

      27 січня у Краснопільському ліцеї проведено конкурс патріотичної пісні на знак вшанування цих подій. Усі класні колективи взяли участь та показали усю різноманітність патріотичної мелодії. Розпочали з 9 класу, які провели нам екскурс у те далеке минуле - Крути – місце катувань і розстрілу 27 полонених студентів, які, заблукали в темряві й повернулися до станції Крути, що на той час уже була зайнята більшовиками.

     Нині на захист України стали тисячі українців, які ще вчора були мирними людьми: вчителі, студенти, менеджери, історики, співаки. Щира вдячність усім, хто нині виборює нашу перемогу, право жити у вільній країні на своїй землі.

     Попри те, що за 100 років не змінився ні ворог, ні його методи війни, ми маємо реальний шанс завершити цю боротьбу. Бо наше суспільство зробило свій вибір на користь вільного демократичного розвитку власної держави. Й готове цей вибір захищати, кожен на своєму фронті – воєнному, волонтерському, історичному, освітянському.

20 січня 2023 року

З Днем Соборності, зі святом!

Усіх хочем привітати,

Й побажати дуже щиро

Перемоги всім нам й Миру!

Ми разом про спокій мрієм,

В Україну разом вірим,

Кожен українець знає -

Буде щастя в нашім краї!


     І хоч наше свято пройшло під звуки сирени в укритті, та все ж таки ми знаємо, що Українці - нескорені, незламні і непереборні!
     Завжди пам'ятамо минуле! Минуле вчить сьогодні не повторювати помилок у майбутньому!

Слава Україні! Героям слава!

10 січня 2023 року
     Канікулярний період для педагогічних працівників у Краснопільському ліцеї проходить у плідній праці. Вчителі щодня працюють над документацією, календарним плануванням для 2 семестру, поновлюють методичну базу кабінетах.
       Наш дружній колектив зібрався у кабінеті інформатики для опрацювання та покращення навичок роботи на платформі для дистанційного навчання Google Classroom.
23 грудня 2022 року

  НОВИЙ РІК ПРИЙШОВ ДО ШКОЛИ

Вже рік Новий підходить до порогу,

Несе гостинці й радощі - для всіх,

І кличе за собою у дорогу,

Дарує казку, щастя, пісню й сміх.

   Новий рік – найулюбленіше свято всіх дітей. Воно завжди асоціюється з ялинкою, подарунками, смаколиками, святковим настроєм і, звичайно, з новорічними героями.
   Прийшло це радісне свято і до учнів Краснопільського ліцею. На нього з нетерпінням чекали всі: і малеча, і старшокласники, і навіть, вчителі. Чекали і дочекались!
   Новий рік – це свято, коли кожну хвилину трапляються чудеса. І дуже важливо зберегти в дитячих серцях віру в прекрасне, віру в чудеса.
   До всіх ліцеїстів завітали гості: святий Миколай зі свою помічницею, маленький Новий рік, від якого всі ми чекаємо велику українську перемогу. Отримали солодощі, а тому із чудовим настроєм пішли на зимові канікули.
https://www.facebook.com/100017154047814/videos/717371862935703/

З Новим Роком!

Пухнастого Вам настрою та гарного року без чорно-помаранчевих смужок!

Зі святом!

19 грудня 2022 року
      19 грудня – одна із найочікуваніших дат у році, день, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими – свято Миколая. У день Святого Миколая всі ми перетворюємося на дітей, які цього дня із самого ранку починають шукати подарунки у себе під подушкою. Це свято в Україні люблять і дорослі, і діти.
     Багато хто думає, що Святого Миколая навмисне асоціюють з подарунками, щоб створити додаткову радість дітям. А насправді легенди стверджують, що він дійсно уславився тим, що допомагав нужденним. Ще й робив це потай.
      У Краснопільському ліцеї підведено підсумки челенджу "добрих справ" початкових класів до Дня Святого Миколая. Старшокласники підволи підсумки

      Усі ліцеїсти отримали солодкі подарунки, спонсором яких став народний депутат Микола Кучер.

07 грудня 2022 року
  8 клас разом із класним керівником Карпенко Л.Я. взяли участь у флешмобі «Хустку одягаю- перемогу закликаю».

Подаруй мені, мамо , хустину

Із червоним, як мак бережком

Запишаюся в ній, як дитина,

Як калина під білим сніжком.

Та хустина мені нагадає,

Як і ти молодою була.

І від років вона не линяє,

Тільки юність твою узяла.

Посивіло волосся в матусі,

І у зморшках вже стало чоло,

А от хустка лишилася й досі,

І на ній все цвіте, що було.

Квіточки про любов пам’ятають,

Як купив ту хустину татусь

І як маму любив, вони знають…

Та заплакана мама чомусь.

Не цурайтесь хустинок, дівчата.

Що ж ви носите тільки шапки?

На хустки Україна багата,

І цвітуть ще на них бережки.

16 грудня 2022 року

     «Разом нас багато, нас не подолати».

     Українці завжди були гостинними, щедрими, щирими та надійними. Навіть в екстремальних умовах руки ніхто не опускав. А тому снідали сьогодні не так, як завжди.          Особливі слова вдячності нашим кухарям та помічникам.

     Слава Україні! Смерть ворогам!

12.12 - 17.12 2022 року

#ДеньСвятогоМиколая

     Вже зовсім скоро Святий Миколай прийде до усіх слухняних дітей! А ми, тим часом, розпочинаємо фотоквест у молодшій ланці Краснопільського ліцею від Святого Миколая "Челендж добрих справ".

     Нарешті у повітрі запахло мандаринами та крижаною свіжістю. А це означає, що наближається свято Миколая.

     Бісеня цього року викрав мішечок доброти! Проте саме діти можуть його повернути.

Достатньо лише взяти у фото челенджі добрих справ.

     Челендж складається з завдань - добрих справ, які мають виконуватися кожен день протягом тижня!

1 день - 1 добра справа - 1 фотографія

    19 грудня з мішечком добрих справ Миколай відмітить усіх старанних діточок і вони отримають подарунок!

13 грудня 2022 року
     -Калита, Калита! Із чого ти вилита?
     -Ой, я з жита сповита, ой, я сонцем налита
     Для красного цвіту, по білому світу!
     Одним із найважливіших завдань є виховання в дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, національних цінностей українського народу.
     Плекаючи українські традиції, вшановуючи давні народні обряди та звичаї, учні 8 класу організували і провели веселу розвагу. Особливо сподобалось «Кусання калити» верхи на коні.      Сміх, жарти, веселий настрій додали усім учасникам запалу енергії, позитивних емоцій та неповторних вражень.
     Найбільший дарунок для нас, дорослих, бачити усміхнені, щасливі та безтурботні обличчя дітей. Тому так важливо подарувати радість, створити веселий настрій, організувати незабутнє свято для кожної дитини.
10 грудня 2022 року
      Дитинство – найважливіший і неповторний період у становленні особистості. Тому для забезпечення благополуччя і збудування щасливого майбутнього, кожна дитина повинна знати, що всі люди рівні та мають однакові права.
      Саме з метою розвитку інтересу дітей до правових знань у 7 класі класний керівник Іванченко Н.Л. провела виховну годину "Права людини", де учні дізналися про їхні права та свободи, визначені загальною Декларацією прав людини та Конвенцією ООН про права дитини.
      Щоб правильно навчити дітей реалізовувати свої права в суспільстві, вони пограли "Юридичний футбол ". Серед двох команд, Феміди і Правосуддя, перемогла нічия (4:4).
      Головний висновок, який зробили діти, - це те, що правові знання потрібні всім і завдання кожного – дотримуватися своїх прав та обов’язків, не порушуючи прав і законних інтересів оточуючих людей.
      Такі заходи необхідні, адже кожна людина має знати про власні права та обов’язки, а в разі порушення прав не залишатись наодинці зі своїми проблемами.
06 грудня 2022 року

#ЗбройніСилиУкраїниГордістьНашоїКраїни #КароокеНаМайдані

     У Краснопільському ліцеї проведено благодійний захід у підтримку Збройних сил України. У часи, коли вирішується доля країни, кожен громадянин може зробити свій внесок в боротьбу за мир. Найпростіший спосіб - підтримати українську армію.
      Урочистою вервечкою, одне за одним - 5 грудня, 6 грудня та 12 грудня - Україна відзначає День волонтера, День Збройних сил України та День благодійності. І в такому поєднанні вбачається глибокий сенс.
      Це свята відданості, мужності, сили, впевненості, надійності, міцності, шляхетності, вірності, тобто усіх тих якостей, що асоціюються в нас зі справжніми патріотами своєї землі.
      Наш захід сьогодні був присвячений співу. У першому турі, "Співають всі", де наші учні виконали хором всім відому "Червону калину", незалежним експертом із Краснопільського БК - Оленою Іванівною, було відібрано 6 вокалістів: Домбіцьку Анастасію, Поліщук Маргариту, Христюк Евеліну, Рибіна Олександра, Левадську Адріану, Довженко Катерину.
     Другий тур "Пісня на вибір", ще раз перевірив вокальні дані наших учасників. Під найгучніші оплески до Супер-фіналу вийшло троє.
      Третій тур передбачав спів зі збором коштів у капелюхи.
1831грн зібрала Довженко Катерина,  1375 грн - Левадська Анастасія, 1150 грн - Рибін Олександр. Учасники отримали традиційні для Карооке солодкі "яйця" та "курку".
      Усі зібрані кошти були передані на добру справу для ЗСУ.
      Випускник нашої школи, Сергій Гедзь, нещодавно з своїми військовими побратимами оголосив збір на квадракоптер для розвідки.  Гроші, що були зібрані в капелюхи та кошти, що долучені зі збору працівниками Краснопільського ліцею передані на картковий рахунок Сергію Гедзу.  У сумі це 8500 грн.
Дякуємо усім, хто долучився до цієї доброї справи!

Українці, встаньмо в допомогу!

Допомоги крила подамо!

І наблизимо ми швидше перемогу,

Згинути країні не дамо!

30 листопада 2022 року

#ЄдинийДеньПожежноїБезпеки101

     З 21.11.2022 по 26.11.2022 в Краснопільському ліцеї проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
     30 листопада - Єдиний День пожежної безпеки. З метою формування практичних умінь та навичок учасників освітнього процесу у разі виникнення надзвичайної ситуації, учителем основ здоров'я та ЗДВР Балинською О.А. спільно з учнями 5 та 6 класу була проведена екскурсія до Безпекового центру Краснопільської сільської ради.
     Дітям нагадали про основні правила протипожежної безпеки.
     Кожна дитина повинна знати номер телефону, за яким необхідно дзвонити під час пожежі.         Діти зобов`язані знати, що при загорянні приміщення його необхідно відразу ж покинути.        При цьому двері за собою треба закрити, щоб не дати вогню розповсюджуватися.
    Правила протипожежної безпеки забороняють ховатися від стихії в шафах, коморах. Якщо немає можливості покинути приміщення, то необхідно відкрити вікно і покликати на допомогу.
     Що потрібно робити дітям у випадку пожежі:
1.Повідомити про займання будь-яких дорослих — сусідів, перехожих і так далі
2. Телефонуючи за номером 101, вказати точну адресу свого місцеперебування та іншу важливу інформацію
3.Зачинити вікна та двері, щоб полум’я не поширювалося
4. Одягнути на голову вологу тканину, облитися водою.
5. За можливістю вийти з приміщення
Пересуватися поповзом.
6. Переходячи особливо задимлені ділянки, затамувати подих.
29 листопада 2022 року
     У рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", що триває з 25 листопада по 10 грудня, Краснопільський ліцей відвідали поліцейський офіцер громади Філь Р.А та інспектор ювенальної превенції Гайсинського відділу поліції Наталія Гудима.
     Профілактичну бесіду проведено із середньою та старшою ланкою учнів ліцею.
     Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його.
     Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
28 листопада 2022 року
#flowers4school
     Ми дуже раді, що наш ліцей кілька днів тому отримав справжній  «квітковий рай» 500 цибулин квітів тюльпанів у свою школу безкоштовно від Flowers4School .

     Flowers4school - це всеукраїнський благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення Українських шкіл від квіткових виробників Нідерландів та України

     Головна місія проекту - це познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи.
     Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво - це весела справа, що розвиває в них любов до землі.
     Висадка цибулин від Flowers4School - це справжнє свято, у якому діти зможуть висаджувати квіти у шкільному саду або клумбі.
     Навесні вони зможуть на власні очі побачити, як паростки з’являються з квіткових цибулин і дають дивовижно гарні квіти. Вони побачать, яку красу вони змогли виростити власними руками і будуть в захваті.
     Ми висадили свою клумбу у вигляді Сонця, адже сьогодні нам так не вистачає "світла" у прямому й переносному значенні.
     Символічно вдячні нашим енергетикам, що так наполегливо відновлюють нині енергію та світло у нашій Україні.
     Працювали тут учні 11 - випускного класу, а поряд була і їхня перша вчителька Гулько Надія Сергіївна. Випускники хочуть залишити на згадку школі свої "промінчики".
Відновлюємо красу України разом!
26 листопада 2022 року

Вшанування пам'яті жертв Голодомору

         90 років тому попередники путінського режиму, приспішники Сталіна вчинили в Україні Голодомор, загубивши мільйони життів українців. Нині рашисти переслідують ту саму мету – геноцид Українського народу. За дев’ять місяців повномаштабної війни ми побачили: країна-агресор хоче знищити нашу ідентичність, культуру та мову. Щоб запобігти повторенню таких трагедій і злочинів минулого, маємо берегти пам’ять про тих, хто став жертвою, та боротися проти тих, хто продовжує злочини проти людства.

Цьогоріч пам’ятна дата припадає на 26 листопада. У цей день о 16:00 всіх запрошують долучитись до Загальнонаціональної хвилини мовчання. А також долучитися до традиційної акції «Запали свічку» і засвітити вогник у кожній домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди більше не повторювалися.

25 листопада 2022 року

   #ДеньБезРюкзака

     Рюкзак (наплічник) — спеціальна сумка для тривалого перенесення на спині важких багажів, продуктів, речей. Слово «рюкзак» походить від нім. Rucksack, утвореного від Rücken («спина») та Sack («мішок, сумка»). Слово «наплічник», поширене на заході України .
      Щоб урізноманітнити шкільне життя учнями Краснопільського ліцею було проведено День без рюкзака.
      Діти проявили свою оригінальність у виборі "рюкзакозамінників": шопери, кошики, торбинки, сітки, валізи на колесах, паперові коробки, папки.
      Як не крути, але, без всім звичного рюкзака, носити шкільне приладдя не так уже й зручно.        Такого висновку дійшли наші учні.

https://www.facebook.com/100017154047814/videos/2409684612515544/

21 листопада 2022 року
      21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, заснований на честь початку двох революції – Помаранчевої в 2004 і Євромайдану в 2013. Це свято відзначається щорічно і було започатковано указом президента України в 2014 році.
      Відзначення Дня Гідності та Свободи, 9-ї річниці Революції Гідності відбудеться, на жаль, в умовах війни… Теперішня війна – це новий Майдан, але вже в межах всієї країни… Цьогорічне відзначення відбувається в умовах масштабної агресії, враховуючи нові реалії, повітряні тривоги та те, що значна частина учасників Революції сьогодні перебуває на фронті…

Гаслом 21 листопада цього року буде: "Вистояли на Майдані – переможемо у війні".


https://www.facebook.com/100017154047814/videos/1210113059541341/

19 листопада 2022 року
     Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в третю неділю листопада.
     Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. А в нинішній час , під час воєнних дій на території України, особливо важливою є ця сфера діяльності. Адже як важко зібрати вирощене, коли над головами літають ракети; забезпечити продукцією ті райони, де не вдалося змолотити посіяне.
     У це професійне свято учні Краснопільського ліцею привітали аграріїв Гайсинського філії ПрАТ "Зернопродукт МХП", зокрема їх очільника С.П. Цимбалюка. Також теплі слова привітань линули на адресу всіх, хто так чи інакше пов’язує свою трудову діяльність з обробкою нашої землі, обліком, збиранням, переробкою та заготовленям її плодів, здійснюючи цю важливу для всіх нас роботу!
     Низький Вам уклін!

З Днем працівників сільського господарства!

14.11-18.11 2022 року
     З 14 по 18 листопада у Краснопільському ліцеї проводився Кольоровий тиждень толерантності.
     Кожен день мав свій колір і свій девіз, якого потрібно дотримуватися.
     Понеділок - зелений, девіз - толерантне ставлення до природи.
     Кольоровий тиждень толерантності тривав навіть і під час дистанційного навчання.
     День другий - червоний - він яскравий і святковий.Червоний вівторок проявив нашу любов до життя, сердечну теплоту до тих, хто нас оточує, і бажання творити добро.
     Середа -жовта. Жовтий колір - це дуже теплий і приємний відтінок, який приховує в собі радість, надію.
     Четвер - синій колір. Частину цього навчального дня провели в укритті, та це не завадило ліцеїстам продовжити Кольоровий тиждень толерантності. Навіть дощ надворі теж підлаштувався під «синій день» толерантності.
     За допомогою синього кольору можна зняти стрес, розслабитися, відпочити, прискорити процес засипання. Також синій колір допомагає концентрувати увагу, покращує працездатність мозку і пам 'ять.
     Девіз п'ятого фіолетового дня: «Настрій гарний, веселковий. Фіолетовий – чудовий».
     Фіолетовий колір - це колір ночі, заспокоює він очі. Він уяву оживляє, собою суміш кольорів являє. Цей колір символізує творчість, активність, креатив.
     Результатом «Кольорового тижня толерантності» стали гарний настрій, дружні діти. Життя неповторне, тому потрібно цінувати кожен день. І хай у кожного воно буде веселкове, барвисте, світле і чисте.
14 листопада 2022 року
     "Природа-наш спільний дім, ми прибираємо, щоб було чисто в нім".
     Сьогодні у нашому ліцеї було проведено акцію по прибиранню шкільної території, до якої долучилися усі класи та весь трудовий колектив ліцею. День суботника видався гарним.       Осінній вітер і тепло сприяли загальному настрою учасників суботника. Було прибрано опале листя та сміття, висаджені осінні види квітів. Обсяг роботи був дуже великий, але всі працювали дружно та злагоджено.
     Осіннє завдання виконали успішно! Дякуємо всім за працю!
09 листопада 2022 року
      «Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…» - писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов’їною.
      У Краснопільському ліцеї відбулася загальношкільна лінійка присвячена Дню української мови та писемності . Учні 10 та 4 класів у своєму виступі продемонстрували усю красу поетичного слова нашої солов'їної.  
      У шкільній бібліотеці було організовано виставку літератури до цієї дати. Класні керівники провели цікаві виховні заходи, години спілкування, інтелектуальні конкурси, а також всі учні долучились до написання радіодиктанту національної єдності.
      Учні Краснопілського ліцею з нагоди Дня української писемності та мови долучилися до челенджу «Мова-генетичний код нації, що поєднує минуле з сучасним та програмує майбутнє цілого народу». Діти публікували свої фото, малюнки, відео про рідну мову, розмістивши їх у фейсбук під хештегом
#Мова_єднає_минуле_з_сучасним_та_програмує_майбутнє
      Тож, нехай зерна любові до рідної мови проростуть у серці кожної людини і
заколосяться плідною нивою. Бо Слово живе, воно зародилося з Любові, воно
сильне, бо зросло на Вірі, Слово віще, бо несе під серцем Надію, як дитя. Слово
чесне, бо освячене Правдою. Слово заповітне, бо покликане здобути Волю..
28 жовтня 2022 року
     Щороку, 28 жовтня, ми відзначаємо звільнення України від нацистських окупантів та віддаємо шану українцям, які боролись і перемогли нацизм у роки Другої світової війни.
Дякуємо тим, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та допомагав піднімати Україну з руїн. Згадуємо всіх, чиє життя забрала та страшна війна, яка тривала довгих 22 місяці. І саме переможна битва за Україну стала вирішальною у розгромі військ гітлерівської Німеччини і її союзників.
       Ця жахлива сторінка історії України ніколи не зітреться з пам’яті українського народу.
Гірко визнавати, але українцям знову довелося стати на захист України, її свободи та територіальної цілісності від посягань сусідньої держави.
      Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів і прадідів, а тому сьогодні ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших героїв і твердо віримо у нашу перемогу.
14 жовтня 2022 року
     Складний для України час вимагає відродження та безперервної еволюції питань національного змісту і характеру. Адже перемогу в житті здобуває не сила рук і навіть не сила розуму, а сила духу. Важливо, щоб сучасні діти, юнацтво, мали розум, зігритий серцем, інтелект, не байдужий до долі народу, нації, Батьківщини, щирі прагнення, здатні виплекати сонцелюбні пагони віри у вічні цінності та високі національні ідеали.
      У переддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці – у школі в 1-11 класах було проведено години спілкування, виховні заходи, метою яких стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх.
       Учнівське самоврядування Краснопільського ліцею висловлює вдячність та шану усім Захисникам та Захисницям України у віршованому флешмобі "Ми вдячні воїнам" https://www.facebook.com/100017154047814/videos/1244965646341772/
      Учні, хоч і заочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України благополуччя і сил, здоров’я і щастя, мужності, стійкості, витримки. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає, хоч і оскаженіле часом, але нице перед силою Правди зло.
30 вересня 2022 року
     День вчителя - одне із найяскравіших осінніх свят! І пройшов цей святковий День в школі, як завжди, яскраво, весело та креативно!!!
     Учні школи заздалегідь готувалися до цього свята: прикрашали шкільні коридори та готували привітання для вчителів. Після уроків в актовій залі відбувся святковий концерт до Дня вчителя. Святкову програму розпочали працівники культури Краснопільського БК, а далі долучились і наші випускники, одинадцятикласники, із жартівливою композицією "Як вчителі маленькими були...". На завершення святкування вчителі взяли участь у мега батлі з командою учнів "Перерва на відпочинок".
     Свято принесло гарний настрій та задоволення всій дружній шкільній родині!!!
     Висловлюємо вдячність нашим Воїнам-захисникам, що маємо таку можливість святкувати професійне свято у стінах рідної школи!

      Також стало уже гарною традицією у переддень професійного свята вітати тих, хто своєю відданою працею, умінням, добрим серцем та любов‘ю до дітей заслуговує на теплі слова, повагу та шану.
      Учні 8-9 класів відвідали з привітаннями учителів-пенсіонерів, Петро Григорович,  Валентина Гнатівна, Олександра Василівна, Катерина Василівна на свою адресу багато теплих слів та вітань до Дня освітян.
      Зичимо міцного здоров‘я та довголіття, сонячних і теплих днів під мирним небом України!
21 вересня 2022 року

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру.
Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
У Краснопільському ліцеї пройшли тематичні заходи. Також школярі (1-4 класи) приєдналися до проведення Всеукраїнської кампанії «Голуб миру». Діти власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.
Кожна перерва і кожен урок у цей день були пронизані темою про мир.
Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.
1 вересня 2022 року

Сьогодні стрічка майорить вітаннями з Днем знань.

Цей навчальний рік точно не буде схожий на будь-який інший! Замість святкових лінійок під звуки гімну, деякі діти змушені розпочинати своє навчання вдома чи укриттях під звуки сирен. Дякуємо нашим ЗСУ, що все-таки більшість діток зможуть навчатися і піти школу, сьогодні переважна частина шкіл на Вінниччині змогли відкрити свої двері для школярів!
На жаль, свято радості та нових планів затьмарено війною. Підступною та несправедливою.
І якби нам не було важко сприймати таку реальність, ми змушені опановуючи емоції поєднувати мирне життя із військовими реаліями. Попри все, велике щастя бачити, що навіть на 7 місяці ворожого вторгнення, наша країна продовжує жити далі.
Не дивлячись ні на що, перше вересня особливий день для кожного школяра - це символічний старт у новий світ, наповнений дивовижних можливостей і безперервного вдосконалення своїх знань.
І як би не хотів того наш ворог, ми вистоїмо і наступний навчальний рік сподіваюся зустрінемо у мирні та єдиній Україні.
Свято Першого дзвоника в нашому закладі пройшов дистанційно. Для учнів та їхніх батьків вчителі підготували перший урок на тему «МИ УКРАЇНЦІ: ЧЕСТЬ І СЛАВА НЕЗЛАМНИМ». Учителі зі своїми учнями попрацювали з інноваційними технологіями: з різноманітними QR- кодами, онлайн пазлами, кросвордами, вікторинами, співали пісень, переглядали відеоролики. Діти ділились спогадами про літо. Була також і своєрідна «перекличка», яка показала, в яких країнах перебувають наші учні.
Все це дало нам можливість ще раз усвідомити приналежність до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу та відновлює її територіальну цілісність.

Ми - незламні.

Коли в країні війна, ми будем вчитись ще наполегливіше! І ми обов'язково переможем!

Made on
Tilda